"Buďte jedineční"

Jedinečnost Vám přinese užitek až ve chvíli,
kdy o ní všichni budou vědět.

Reference

Kompletní servis - Reklama a marketing

Webové stránky

2015

  • Webové stránky Dermo-club jsou motivačním projektem společnosti L Oreal.
    Se společností L Oreal  divizí dermokosmetiky (Vichy, LaRoche-Posay, Innéov a Sanoflore), spolupracujeme převážně v podlinkové oblasti. Klíčové aktivity spočívají v tvorbě a realizaci motivačních programů pro  české a slovenké dermoporadkyně.
  • Webové stránky pro motivační program L Oreal Be Active, zaměřený na podporu prodejů značek Vichy a LaRoche Posay v lékárnách. Navazuje na program původního DermoClubu.
  • Webové stránky pro značku La Roche-Posay a její vzdělávací programy a odborné informace pro mladé rezidenty v oboru dermatologie.
  • Webové stránky L Oreal Cosmetique Active Academy určené pro vzdělávání dermoporadkyň pro řetězce lékáren z celé České a Slovenké republiky.
  • Webové stránky L Oreal Luxury Products Division určené pro řetězce parfumérií z celé České a Slovenké republiky mají za úkol vzdělávat, informovat a motivovat distributory luxusní kosmetiky.

Webové stránky

Zábavně odpočinková setkání

Setkání pro účastníky motivačního programu

Pro účastníky motivačního programu Dermo-club připravujeme zábavně odpočinková setkání. Hry, soutěže a vzdělávací program nesmí chybět na žádném z nich.

Setkání pro účastníky motivačního programu

Představení nového claimu a vizuálu VICHY

Reklamní servis

2009

Představení nového claimu a vizuálu VICHY, značky L‘Oréal, které proběhlo začátkem roku 2009 v hotelu Andel‘s Praha. Následná večerní party se uskutečnila v Jet Set baru v Praze.

Reklamní servis

Kreativita, grafický design a tisk

Grafický design a specifické technické řešení multipackových balení

Vytváříme grafický design a zajišťujeme specifické technické řešení mulitpackových balení produktů Vichy, které jsou dostupné pro koncového zákazníka pouze v lékárnách.

Grafický design a specifické technické řešení multipackových balení